10.05.2017 PEŁNIA - CIEŃ I NADUŻYCIA

Dzisiejsza pełnia w Skorpionie (23:42) to spotkanie z własnym cieniem. Przez ostatnie dni można było zaobserwować ujawnianie się tendencji do nadużyć i podświadomego wykorzystywania sytuacji. Pojawiała się także energia seksualności i naszego stosunku do niej. To świetny czas, aby wydobyć na światło dzienne to, co kusi, aby nadużywać władzy, mocy, pozycji lub wykorzystać okazję jedynie dla własnego interesu. To czas rewizji, w których sferach stajemy się katem i ofiarą, lub coś zaburza czystość naszych intencji, i transformować negatywne energie w biegun Światła. To także sprawdzian tego, jak sami reagujemy na takie zachowania u innych. 
Pozwól sobie czuć się swobodnie spoglądając w głąb siebie i odkrywając w jakich sytuacjach rozmijasz się z czystym, naturalnym wzorcem miłości, równowagi dawania i przyjmowania, dobroczynności, odpowiedzialności, szczerości, uczciwości, itd. Na ile w każdej sytuacji działasz dla Najwyższego Dobra (ufając, że jest ono i Twoim dobrem – najlepszym rozwiązaniem, które może przytrafić się Tobie i innym)? Gdy zrobisz to w pełni szczerze i autentycznie, masz szansę dojść do sedna zniekształceń wzorców, które przyjmujesz za własne i dostroić je do czystej wibracji Miłości bezwarunkowej. To dobry czas na wybaczanie, usunięcie z pamięci starych uraz, złości, zazdrości, zawiści, gniewu, sekretów czy zwątpienia w siebie lub w możliwości innych ludzi. Jaką masz korzyść z przechowywania negatywnych obrazów i emocji? Po co Ci to? Uświadom je sobie, uwolnij się od tego obrazu i zrób miejsce na pozytywny wizerunek przekonań, oraz na doświadczanie tych sfer w biegunie Światła. Pożegnaj negatywne obrazy bliskich i zastąp je takim wizerunkiem, jaki chcesz aby się urzeczywistnił. Myśląc dobrze o sobie i innych, wyzwalasz w każdym jego największy potencjał. To nie naiwność, a czysta świadomość, że inni wyświetlają nam się dokładnie tak, jak o nich myślimy – prawo przyciągania. 

Gdy to wszystko oczyścisz, wtedy Twoje intencje na dobrobyt, pomyślność, sukces i odwzajemnienie uczuć, również będą czyste i bardziej swobodne – bez cienia. Bez widma nagromadzonych wcześniej negatywnych emocji. Zasługujesz na swobodny przepływ energii. Wolny od myśli, które mogłyby go spowalniać lub tworzyć zatory. Oczyszczony ze złogów, które zatruwają Twoją przestrzeń pozytywnej zmiany. Do dzieła!

Katarzyna