06.09.2017 PEŁNIA - MARZENIA

Dziś pełnia w Rybach (w okresie pod panowaniem znaku Panny) przyniosła nam nieoczekiwane emocje, silne wrażenia i przełomy dotyczące fundamentów egzystencji. Te „tąpnięcia” lub emocjonalne „trzęsienia ziemi” są jednocześnie podsumowaniem ostatniego roku numerologicznego i stają się zaczątkiem czegoś Nowego, bo każdy z nas po 20 września wejdzie w nowy rok osobisty. 
To czas, aby uwolnić się i poddać uczuciom oraz temu, co jest. Czasem gwałtownie i spontanicznie robi się w naszej przestrzeni miejsce na Nowe. Po to, aby móc uświadomić sobie swoje Marzenie i poddać się naturalnym cyklom, bez planowania czy oczekiwania konkretów, (co pod koniec sierpnia i na początku września w jeszcze trwającym znaku Panny) wielu osobom sprawiało trudność. Nie czas na kombinowanie „jak i kiedy”, tylko najpierw uświadamiamy sobie „co dokładnie”. Aby wiedzieć jak sprowadzić marzenie i cel do materii, najpierw trzeba poczuć, czego tak naprawdę pragniemy i wyobrazić sobie to ze szczegółami (bez oczekiwań i bez parcia na realizację). Masz okazję napisać scenariusz zgodny z pragnieniami Duszy, który przyniesie wiele radości Tobie i innym. To energia niewinnej, dziecięcej wyobraźni, z której biorą się najbardziej pomysłowe inspiracje i rozwiązania, które przychodzą ze sfery fantazji i w odpowiedzi na Twoje marzenie, materializują się jak znaki od wszechświata.
Uszanuj swoje uczucia, pozwól sobie na to, aby wewnętrzny głos stał się wyraźny i podszeptał Ci niezwykłą wizję. Niech będzie magicznie, śmiało, bez barier i racjonalizacji. Wycisz bełkot, który mówi Ci, że coś jest „niemożliwe”. Świat zmienia się dzięki ludziom, który zrealizowali to, co innym wydawało się niemożliwe. 
Przestań utożsamiać marzenia z czymś, co jest poza Twoim zasięgiem. Pozwól sobie żyć bez potrzeby stawiania marzeń i realizacji celów na przeciwległych biegunach. Uświadom sobie, że naturalny, zrównoważony wzorzec marzenia to połączenie ze źródłem Kreatywności, pragnieniami Duszy – Oto skarbnica inspiracji i pomysłów. Pozwól sobie uwierzyć, że marzenia są po to, aby stawiać cele możliwe do zrealizowania i sprowadzić marzenie „z chmurki” do rzeczywistości. Zasługujesz na to, by sfera marzeń i uziemionego działania wzajemnie wspierały się i uzupełniały w działaniu dla Najwyższego Dobra. 
Żyj bez potrzeby utożsamiania regularnego marzenia z oderwaniem od rzeczywistości, brakiem uziemienia i brakiem odpowiedzialności, ponieważ to właśnie nasza wyobraźnia, kreatywność, fantazja i niewinna radość tworzenia jest w stanie sprowadzić do naszej rzeczywistości takie okazje i sytuacje, w których marzenie staje się rzeczywistością. Jesteś odpowiedzialny za własne szczęście i spełnienie, które daje życie autentyczne i wiedzione w zgodzie z własnymi wartościami, a nie z czyimiś. Konkretne działania w materii wynikają z duchowych marzeń pod przewodnictwem Źródła, podszeptów Duszy, czucia intuicyjnego i radości w sercu. Niech to stanie się Twoim drogowskazem i czujnikiem potwierdzającym kierunek myśli i pragnień. Jeżeli na myśl o czymś Twoje serce rośnie i roznieca się w Tobie zapał do działania, to może być to! To może być przygoda, która kompletnie Cię odmieni.
Połącz się z wewnętrznym dzieckiem, twórcą i marzycielem. Otwórz się na energię fantazji i pozwól, aby rozbudziła Twoją wyobraźnię. Przestań sabotować czas na regularne marzenie negatywnymi przekonaniami, przytłoczeniem zdarzeniami, czy zamartwianiem się. Odpuść. Masz prawo marzyć. Zasługujesz na to, aby nakreślić sobie bajkę, w której chcesz żyć. Każdy wariant rzeczywistości to hologram upleciony z naszych myśli i przekonań. Zainwestuj w marzenia, aby to właśnie te pozytywne, piękne i zachwycające wizje, mogły stać się Twoim realnym doświadczeniem. 
Gdy wiesz, czym jest spełnione marzenie, przestajesz postrzegać marzenia jako coś mglistego, bliżej nieokreślonego w czasie i nieosiągalnego. Zmień sposób postrzegania marzeń, a zmienisz kierunek Twojej drogi życiowej na taką, która jest wyrazem Twojego naturalnego poczucia spełnienia, kompletności i zadowolenia. Otwórz się w pełni na to, by ukazały Ci się marzenia i sposób ich realizacji dla Najwyższego Dobra – bez presji, bez potrzeby oceniania tego z poziomu umysłu i racjonalizowania. Sposób realizacji marzeń pozostaw Naturze/ Twórczej Sile Stworzenia – Źródłu Wszystkiego Co Jest – Czystemu Światłu. Gdy już uświadomisz sobie autentyczne marzenie i sprecyzujesz czego pragniesz, objawi się to w Twoim życiu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ wszechświat obdarowuje i wspiera ludzi, którzy swoimi marzeniami wniosą do rzeczywistości pierwiastek niewinnej czystej radości, wdzięczności, fantazji – to kreatywna moc twórcza, która wprawia wszystko w ruch. Połącz się z nią szczerze i z czystością w sercu, zaufaj, że o wszystko już zadbano, a doświadczysz magii zmian lekkich, przyjemnych i twórczych.

Katarzyna