WAMPIRYZM ENERGETYCZNY

Czym jest wampiryzm energetyczny i jak sobie z tym poradzić? 

Temat popularny i wciąż budzący wiele pytań oraz wątpliwości. Wiele osób zastanawia się, jak zorientować się, kiedy jest wampiryzm energetyczny, oraz jakie są jego oznaki?

Warto wiedzieć, że przyciąganie żerców i pasożytów pod każdą postacią (toksycznych ludzi, energii zazdrości, konkurencji i nienawiści, złorzeczeń, a także fizyczna manifestacja pasożytów np. grzybów, tasiemca, itp.) związana jest bezpośrednio z przyjętym przez nas systemem wartości, przekonań i sposobem reakcji, które tworzą określone programowanie umysłu. Doświadczanie negatywnych wpływów i astralnych manipulacji świadczy o tym, że funkcjonujemy w zniekształconych wzorcach istnienia i funkcjonowania, z powodu których na różnych poziomach uwikłani jesteśmy w dualizm, podatność na ataki energetyczne i przyciągamy do swojej przestrzeni dramat. Pasożyt wchodzi tylko tam, gdzie jest pozwolenie. 

Jeżeli wierzysz, że można Cię zaatakować lub prześladować, jest w Tobie lęk przed tym, żyjesz w poczuciu zagrożenia, jest w Tobie ogromna niechęć, a nawet pogarda dla negatywnych wpływów, wampirów energetycznych, mrocznych bytów, itd.,oraz jeśli uważasz, że można Cię osłabić, rzucać na Ciebie klątwy, że jesteś osobą podatną na negatywne energie, to w ten sposób tworzysz w swojej przestrzeni szczeliny, przez które dostaje się wampiryzm energetyczny. Z punktu widzenia naturalnych praw i tego, jak energia działa w materii – dosłownie zapraszasz to wszystko do swojego życia. Często w podświadomości tkwią także programy na oddawanie energii i mocy, brak wiary w to, że ma się jakąś moc, lęk przed konfrontacją z mrokiem, przeświadczenie, że jest się słabym, że zawsze znajdzie ktoś silniejszy, bardziej sprytny i doświadczony, kto znajdzie sposób, jak nas „podejść”. Jeśli żyjesz w przekonaniu, że świat jest zły i owładnięty mrokiem, a ludzie wredni i podli, to właśnie będziesz przyciągać.

Jeśli w towarzystwie jakiejś osoby lub w konkretnym miejscu, otoczeniu, nagle opadniesz z sił, poczujesz się źle, słabo i dyskomfortowo, to jest w Tobie negatywny rezonans do przepracowania, zniekształcone mechanizmy dyspozycji energią i mocą, programy na oddawanie życiowej energii, więc przyciągasz wampiryzm energetyczny. Gdy potraktujesz to, co Ci się przydarza jako informację zwrotną o Twoich uwarunkowaniach i zidentyfikujesz obciążenia energetyczne, poprzez które przyciągasz do swojej przestrzeni takie zjawiska, możesz świadomie je transformować, wyzwolić się z wszelkich obciążeń i podatności oraz wrócić do wzorców naturalnych i zdrowych, aby zacząć funkcjonować w częstotliwości istnienia wolnej od astralnych uwikłań. One po prostu przestaną się pojawiać, ponieważ należą do innych częstotliwości istnienia. Pamiętaj, że także to, czego nie możemy znieść, co wzbudza w nas wstręt i obrzydzenie, jest formą oddawania energii i zasilania tych zjawisk swoją życiową mocą. Dlatego ważna jest całkowita akceptacja różnych zjawisk istniejących wokół nas, w nas i w innych, aby pozbyć się negatywnego rezonansu i skłonności do popadania w toksyczne emocje poprzez potrzebę reagowania na nie z poziomu innego niż neutralny stosunek. Gdy żywisz do kogoś lub czegoś złość, żal, nienawiść, zazdrość, gorycz lub inne tego typu emocje, wiedz, że w ten sposób zasilasz pasożyty swoją energią i uwagą, jaką na to poświęcasz. Dopóki masz potrzebę irytowania się czymkolwiek, bulwersowania, świętego oburzenia czy walki z tym, dopóty pasożyty są przy Tobie, ponieważ wiedzą, że będziesz przyciągać takie sytuacje, w których te mechanizmy się uruchomią. Dla nich będzie to wypasiona uczta, czekają więc i żywią się Twoimi toksycznymi emocjami, gdy dajesz im się owładnąć.  

Wszystko działa w dwie strony. Ty także możesz w różnych sytuacjach wchodzić w rolę wampira energetycznego, np. gdy zachwiana jest w Tobie równowaga dawania i brania (jesteś typem biorcy, niechętnie dajesz lub nie potrafisz dawać), gdy nie umiesz cieszyć się życiem, wszystko Cię nudzi i skłania do osądzania, gdy jesteś nieszczęśliwy, chory i osłabiony, możesz szukać źródła energii, które przywróci Tobie siły. Często klienci próbują podświadomie pobierać energię od terapeutów i osób, które się nimi opiekują, lub wspierają w niedoli. Gdy zachowujesz się egoistycznie, wymuszasz czyjąś uwagę, reakcje lub chcesz manipulować biegiem jakiejś sytuacji po swojej myśli zapominając o działaniu dla Najwyższego Dobra, także możesz wpaść w mechanizm pasożytnictwa. Dlatego warto być uczciwym wobec samego siebie, przyjrzeć się swoim autentycznym intencjom i zamiarom, zidentyfikować wszystkie obciążenia energetyczne należące do tematu wampiryzmu energetycznego i je uzdrowić. 

Grudniowe prognozy energetyczne często przekładają się na silną obecność żywiołu Metalu i uwidaczniają panujące w tym okresie tendencje. Silne wpływy archetypu Koziorożca i Saturna, bezwzględnie obnażają negatywny rezonans z energią kontroli i manipulacji. To energia Metalu, która symbolizuje walkę, rywalizację, prowokację, atak i obronę, impulsywność oraz wszystko, co wiąże się z władzą i kontrolą umysłów. Z Żywiołu Metalu pochodzą istoty takie jak archonci, oraz hybrydy takie jak np. reptylianie. Doskonały czas, by obserwować, gdzie pojawiają się szczeliny wpuszczające wampiryzm energetyczny, i na jakich płaszczyznach uruchamiają one próby prowokacji ze strony ludzi martwych duchowo, wojowniczych i zaślepionych swoimi celami, jedynymi słusznymi racjami, zazdrością, mściwością, żalem, frustracją, nienawiścią, przepełnionych fałszem, lękiem i skłonnością do kombinowania, żeby ugrać swoje. Teraz pokażą prawdziwe oblicza. Zawsze z Czystą Intencją i dla Najwyższego Dobra śmiało je odcinaj, ale zanim to zrobisz przepracuj to, co takie energie przyciągało do Twojej przestrzeni. Wtedy przestają mącić i wracają skąd przyszły. Brak rezonansu sprawia, że coś znika – mechanizm przestaje być potrzebny. Po co dokarmiać swoją uwagą destruktywny chaos, ferment emocjonalny, dramat, gady i gnidy? Najlepiej pogodzić się z istnieniem takich energii i zaakceptować, że żyją wśród nas, czasem przebrani za znajomych, a czasem za rodzinę i partnerów. Pełna akceptacja bez żalu, wstrętu i obrzydzenia do podłości i fałszu sprawia, że przestajemy coś takiego przyciągać. Warto też obserwować, gdzie mamy skłonność do popadania w gniew, irytację i potrzebę piętnowania. Możliwe, że zarówno ci, którzy odgrywali wobec nas te niewdzięczne role, lub my wobec siebie i innych, możemy teraz to przepracować. Super czas, aby zidentyfikować, na ile jesteśmy odporni na wampiryzm, pewni i stabilni energetycznie w sytuacjach nieprzyjemnych i konfliktowych. Na ile rusza Cię mącenie i osądzanie? Czy jest w Tobie żal do siebie lub do ludzi, którzy odegrali rolę kanalii w Twoim lub cudzym życiu? Jakie to programy i przekonania wpuszczają do Twojej przestrzeni takich gości? 

Ci, których ponoszą silne emocje, ranią innych i chcą komuś zaszkodzić, często żyją w oporze na to, by zobaczyć komu/ czemu służą, oddają swoją moc i energię. Cały ten jad, żółć i złorzeczenia, nie tylko zaciemniają poczucie uniwersalnej Prawdy, ale wraca zwielokrotnione do nadawcy. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się zdrowego dystansu i życzliwości w Sercu, kierować się zasadą działania dla Najwyższego Dobra i zamiast osądzać innych, skupić się na pracy ze sobą. 

Zamów swoją Charakterystykę Potencjału Energetycznego

Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

Dostrzegasz wartość wiedzy publikowanej na blogu Crystal Arya? Wesprzyj rozwój strony: [wpedon id=344

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu
×
×

Koszyk