SYSTEM ENERGETYCZNY CZŁOWIEKA – FAKTY I MITY

W obliczu różnych interpretacji dotyczących systemu energetycznego czakr i spekulacji na ten temat, warto iść po odpowiedź do Źródła Wszystkiego Co Jest.

Teorie, jakoby czakry były implantami lub mechanizmami kontroli iluminatów, które trzeba usunąć, nie znajdują żadnego uzasadnienia ani potwierdzenia w Źródle Wszystkiego Co Jest. Warto pamiętać także o tym, że te spekulacje zupełnie pomijają zasady fizyki kwantowej i fakt, iż Ziemia jako żywa istota także posiada centra energetyczne, czyli czakry. To, co należy usunąć to nie czakry, a wszelkiego rodzaju obciążenia energetyczne umieszczone na nich i w całym polu energetycznym (w tym implanty, dyski, pieczęcie, kontrolery i sterowniki, hologramy, linie przesyłowe, itd.), razem z programami mentalnymi, które trzymają ludzi w błędnych przekonaniach, egregorze teorii spiskowych, lękach przed atakami, niepewności, dezorientacji, fałszywych hologramach mocy i innych energiach chaosu.Praca z czakrami polega na doprowadzeniu ich do takiej kondycji energetycznej (pełna krystalizacja), aby móc stworzyć jednolite połączone pole Czystego Światła. Gdy proces ten jest zakończony, w ten sposób powstaje wielkie skrystalizowane pole, z centralnym kryształem – sercem – domem Duszy. Jedno centrum energetyczne zasilane jest przez zamknięty obieg energii Czystego Światła pochodzącego z poziomu Zero – Źródła Wszystkiego Co Jest. Dochodzi do rozpuszczenia w Świetle poszczególnych centr energetycznych, ale one dalej tam istnieją i tworzą to pole, jednak w formie skrystalizowanej. Podobnie, krystalizuje się poszczególne organy, np. szyszynka czy serce.

Prawdą jest, że system energetyczny żywych istot ewoluuje w kierunku połączonego, skrystalizowanego pola światła. Nie oznacza to jednak, żeby natychmiast przestać medytować z czakrami. Na etapie oczyszczania się ze zniekształconych wzorców istnienia i funkcjonowania, negatywnych przekonań, podpięć i innych obciążeń energetycznych, praca z czakrami jest konieczna, aby móc swoją przestrzeń kwantową doprowadzić do stanu trwałej i stabilnej wibracji Zero, aż będzie ona zdolna do krystalizacji w jedno połączone pole Czystego Światła i gotowa do procesu zamknięcia DNA.

Kolejnym aspektem jest zdolność do korzystania z pola energetycznego i dbałość o jego rozwój (umiejętność pracy na poziomie siatki krystalicznej). Ponieważ pole to Ty. Ono jest częścią Ciebie, a Ty częścią pola. Zdrowe, mocne i dobrze rozwinięte pole energetyczne jest nienaruszalne, bezkresne i całkowicie odporne na działanie jakichkolwiek negatywnych energii. Pole to jest trwale zakotwiczone na poziomie Zero, błyskawicznie rozpakowuje się aż do granic wszechświata, a nawet ma łączność z innymi wszechświatami. Naturalnym stanem osoby o takim polu jest jasne widzenie, czucie i słyszenie, jak również zdolność rozróżniania każdej manipulacji fałszywego światła. Tu każde posunięcie energetyczne jest jasne i klarowne, bez wątpliwości i zastanawiania się. 

Koniec ery magii, astralnych iluzji wiedzy i mocy, reiki i bioenergoterapii w klasycznej formie, oznacza tak naprawdę zmianę metodyki pracy. To jest dalej terapia energią, ale już nie za pośrednictwem istot z niższych poziomów energetycznych, tylko oparta na bezpośrednim połączeniu ze Źródłem Wszystkiego Co Jest. Dlatego ezoteryka i szamanizm w wydaniu new age przestają być potrzebne. Przy aktualnie istniejących metodach pracy, pośrednictwo fałszywych przewodników, mistrzów oświeconych, medium, roślin mocy, magii i okultyzmu, wróżbiarstwa i szeregu innych rzeczy jest właściwie zbędne. Ludziom wmówiono, że potrzebują czyjegoś pośrednictwa pomiędzy nimi a Stwórcą Wszystkiego Co Jest, i w ten sposób przez wieki oddawali oni swoją moc i energię istotom z niskich poziomów wibracyjnych, w zamian za iluzję mocy i władzy pochodzącą z fałszywych źródeł astralnych, imitujących autentyczną moc Czystego Światła.

Krystalizacja systemu energetycznego każdej istoty żywej może trwać tyle, ile potrzeba. Nie ma tu żadnych ograniczeń, przymusu ani presji czasowej. Zastanów się więc, skąd pochodzą dezorientujące przekazy i informacje na temat systemu czakr? Komu zależy na tym, aby ludzie nie rozwijali bezpośredniej łączności z pierwotną mądrością wszechświata, ani swojego Pola Czystego Światła. Jest to kwestia znajomości poziomów energetycznych i orientacji w manipulacjach – fałszywych hologramach, które wbrew pozorom są łatwe do zauważenia i zdemaskowania – gdy znasz te sztuczki, masz stabilną łączność ze Źródłem i słuchasz głosu Serca, zamiast głosów pochodzących z umysłu lub z zewnątrz.     

Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

 Dostrzegasz wartość wiedzy publikowanej na blogu Crystal Arya? Wesprzyj rozwój strony: 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu
×
×

Koszyk