Programowanie umysłu

O co chodzi z programowaniem umysłu?

Każdy z nas jest zaprogramowany na pewne przekonania pozytywne lub negatywne, czyli takie, które służą nam, lub nas blokują i osłabiają nasze predyspozycje do osiągnięcia celów. W zasadzie, cały czas jesteśmy poddawani wpływom podprogowego programowania umysłu za pomocą mediów audiowizualnych, zwłaszcza poprzez reklamy, klipy, czy różnorodne treści, które odnajdujemy w Internecie. Jeżeli jesteśmy podatni na tego typu programowanie umysłu, warto wziąć sprawy w swoje ręce i przeprogramować umysł, aby pozbyć się tej negatywnej podatności na obce wpływy i cieszyć się przekonaniami, które wzmacniają naszą wolność, niezależność, kreatywność, poczucie własnej wartości, a przede wszystkim samodzielność myślenia. 

Część z tego negatywnego programowania umysłu pochodzi z obecnego wcielenia, ale istnieje też wiele obciążeń nazywanych "karmicznymi". Obciążenia pochodzące z innych wcieleń i form mogą powodować, że w kolejnych kreacjach Dusza nie tylko powiela wciąż te same negatywne schematy, lecz także z ich powodu wikła się w kolejne. Obecne warunki energetyczne, w których żyjemy na Ziemi, umożliwiają skuteczne zamykanie cykli karmicznych i przepracowanie obciążeń bardzo szybko i kompleksowo. Oznacza to, że np. karmy rodowe lub narodowe ciągnące się przez wiele stuleci można uleczyć nawet w trakcie jednej sesji. Oczywiście jest to kwestią indywidualną, jak szybko podświadomie pozwalamy sobie na to. Istnieje opinia, że wystarczy złożyć intencję, aby skasować karmę natychmiast. Złożenie intencji (wyrażenie takiej woli) jest jedynie pierwszym, ale najważniejszym krokiem. Jednak bez świadomego przepracowania, rzadko zdarza się, aby całkowicie i bez nawrotów obciążenia zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Mając świadomość negatywnych skutków programowania umysłu, łatwiej zachować dystans wobec zachowania własnego i innych, bez potrzeby identyfikowania się z przekonaniami i bez wciągania się w emocjonalny tenis stołowy.

Gdy mamy nieprzepracowane przekonania negatywne, większość treści naszych wypowiedzi składa się… z negatywnych programów. Aby to dostrzec i zmienić, pomocne jest filtrowanie treści i energii poprzez świadomość istnienia mechanizmów odpowiadających za programowanie umysłu i generowanie programów (za którymi z kolei stoją hologramy, urządzenia do kontroli umysłu wraz ze sterownikami i liniami przesyłowymi, kontrakty, umowy i inne podpięcia, a za tym wszystkim stoją serwerownie i rozmaite studio holowizji, a za nimi ich twórcy – wysokie cywilizacje i fałszywe światło np. Lira, Orion, Arktur, Antares, Plejady, Archonci i inne, z którymi mogliście zetknąć się w popularnych „przekazach”.  

Gdy nie mamy jasnego widzenia i nie potrafimy robić odczytów z pamięci komórkowej, wtedy z pomocą przychodzi filtrowanie przez pryzmat oprogramowania. Gdy jednak nauczymy się odczytywać i jasno widzieć (np. jakiego rodzaju programowanie umysłu funkcjonuje w danej przestrzeni), to zazwyczaj od razu odpala się odczyt z czyjegoś pola i można oglądać wcielenia, obciążenia, mechanizmy, hologramy, także te, w których negatywne przekonania ugruntowały się na poziomie Duszy.

To, że indukcje i katalizy programów pojawiają się, jest doskonałą okazją, aby zidentyfikować blokady i je usunąć. Po co? Aby zrobić miejsce na Nowe, aby przestać przyciągać pewne schematy - osoby, energie, sytuacje. Aby przestać ograniczać siebie i przestać rezonować z fałszywym światłem. Aby zmienić programowanie umysłu na takie, które służy nam dla Najwyższego Dobra.

Warto spojrzeć na swoje reakcje i wypowiedzi z dystansem pochodzącym z otwartego serca i czystych intencji zamiast dziwić się, unosić, podniecać, wypierać i obrażać (fasada ego). Chociaż takie indukcje wskazują od razu jak bardzo coś leży na rzeczy i jak silna włącza się obrona (korzyści z programu). Taka kataliza to pierwszy krok do uzdrowienia. Choć może być nieprzyjemna, to zbawienna – pokazuje, gdzie należy skierować uwagę i jak zadziałać. 

Podsumowując, wiele osób kojarzy programowanie umysłu jedynie z manipulacją, która prowadzi do kłamstw i wyzysku. Jednak to samo narzędzie można wykorzystać, aby uwolnić się z przyciągania tego typu podatności i negatywnych schematów. Tylko od nas zależy, czy pozwolimy sobie wziąć tylko to, co nam służy. 


Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

O remontowaniu Domu Duszy

Praca z przekonaniami jako podstawa kreowania rzeczywistości

Język autosabotażu - siła sprawcza myśli i mowy

Rozwój i praca nad sobą – po maśle, zamiast pod górę

Pozytywne programowanie umysłu. Jak sobie coś zaprogramować

Utrwalanie pozytywnych programów myślowych

Katarzyna