PRACA Z PRZEKONANIAMI JAKO PODSTAWA KREOWANIA RZECZYWISTOŚCI

Jak to jest, że każdy z nas chodzi do tych samych urzędów, sklepów, wchodzi na tego samego facebooka, a dla każdego to są inne doświadczenia, zabarwione pozytywnie lub negatywnie? Jak to się dzieje, że żyjemy w tej samej Polsce, ale jednym żyje się dobrze, a innym tak źle, że postanawiają wyjechać?

Żyjemy w jednej rzeczywistości, ale na różnych poziomach świadomości, więc dla każdego ta rzeczywistość jest zupełnie inna. Dzieje się tak za sprawą Prawa Przyciągania i innych naturalnych praw rządzących wszechświatem. Rzeczywistość dokładnie odzwierciedla nasze przekonania. Przyciągamy właśnie to, w co wierzymy, co jest najsilniej zakotwiczone w podświadomości. Nasze doświadczenia są całkowicie zgodne z tym, z czym rezonujemy. To jest oprogramowanie naszego umysłu.

Często nie wiesz, kim tak naprawdę jesteś i czego pragniesz, ponieważ Twoje wnętrze wypełniają obce przekonania, ambicje rodziców, opinia społeczna i utarte schematy, którymi nasiąkasz od urodzenia i przyjmujesz z automatu jako własne. Ale czy ten cały negatywizm jest naprawdę Twój? Czy w głębi, z tym właśnie się zgadzasz? A może żyjesz w konflikcie, stąd wydaje się Tobie, że dostajesz co innego niż chcesz.

Jeżeli coś nas męczy, irytuje i gniewa, jeśli ciągle skupiamy na tym uwagę, reagujemy negatywnie, osądzamy i oceniamy, to zasilamy właśnie taki obraz rzeczywistości i przyciągamy jeszcze więcej sytuacji, które utwierdzają nas, że „tak to już jest”. Jednocześnie te konflikty są sygnałem, gdzie należy zrobić porządek z oprogramowaniem umysłu.

„W tym kraju nic się nie da zrobić”. „Tylko kurwy i złodzieje mają pieniądze”. „Wszystko jest przeciwko ludziom”. „Państwo nas okrada”. „Pierwszy milion trzeba ukraść”. „Bydło nie ludzie”, „ciemna masa”, „średniowiecze”, „polaczkowo”, „polaki cebulaki” – to tylko przykłady popularnych negatywnych programów, odzwierciedlających poziom świadomości zbiorowej Polaków. Tych przekonań w zestawie jest ponad setka. Jeśli żyjesz utwierdzony w przekonaniach, że tak jest, to jak możesz doświadczyć czegoś innego? Jeśli uwaga większości narodu tak bardzo koncentruje się tylko na tym, to jak może przyciągnąć coś lepszego? Ile (dla równowagi) funkcjonuje trwale pozytywnych przekonań? Ile osób w całym narodzie ma oczyszczone i przepracowane te tematy? Chcesz pięknej Polski i świadomych Polaków? Na ile potrafisz sobie to wyobrazić i uwierzyć, że jest to możliwe, że to już się stało?

Twoja rzeczywistość zacznie zmieniać się na taką, o jakiej marzysz, gdy weźmiesz się za programowanie umysłu i zaczniesz od pracy nad usunięciem wszystkich negatywnych przekonań, które blokują Ci i przesłaniają prawidłowy obraz. Zdolność tworzenia pozytywnych wyobrażeń zwiększa prawdopodobieństwo ich zaistnienia. Programowanie umysłu i tak dzieje się cały czas, niech więc będzie świadome i pozytywne. Jak możesz odnosić sukcesy jako przedsiębiorca, jeśli będziesz wierzyć, że w „tym kraju niszczy się przedsiębiorczość”? Jak możesz otrzymać wsparcie jako samotna matka, rencista czy emeryt, jeśli nie wierzysz, że je otrzymasz? Albo gdy spodziewasz się jakichkolwiek przeszkód? Gdy kieruje Tobą przekonanie, że „życie jest ciężkie”, „mam pod górę”, „nikt mnie nie szanuje”, „każdy myśli tylko o sobie”, to tak właśnie będzie. Chcesz czegoś odwrotnego? Pragniesz szacunku i lekkości? Sprawdź na ile szanujesz siebie, czy potrafisz 100% lekko podchodzić do wszystkiego? Czy wierzysz, że zasługujesz na to, aby szło lekko i przyjemnie? Na ile tak naprawdę pozwalasz na to, aby szło Ci lekko? Na ile potrafisz stworzyć w sobie silne i stabilne przekonanie, że potrafisz żyć bez spodziewania się przeszkód? 

Tak działa mechanizm negatywnych przekonań – programów blokujących swobodny przepływ energii wszelkiego dobrobytu, szczęścia, radości i spełnienia. Najpierw zainwestuj swój czas i uwagę w myśli, żeby kompleksowo zmienić je skutecznie i trwale, aby mieć wymierne efekty w rzeczywistości. Rzeczywistość jest zawsze doskonałym odzwierciedleniem aktualnego stanu Twoich myśli i przekonań, z których powstają konkretne życiowe sytuacje. Aby móc zacząć doświadczać rzeczywistości lekkiej, przyjemnej, spotykać życzliwych ludzi i żyć w przyjaznym otoczeniu, wyrzuć ze swojego słownika i myślenia wszystko to, co toksyczne. Zacznij słuchać siebie szczerze. Samo się nie zrobi. Potrzebny jest Twój wkład, zaangażowanie i odpowiednia metoda zmiany przekonań, która skutecznie wesprze zmianę Twojej świadomości. A przede wszystkim nic nie zadzieje się bez Twojej otwartości, czystych intencji i gotowości do zmiany. Naucz się słuchać. Przestań zagłuszać i zagadywać Prawdę, która dociera do Twojej przestrzeni. Wykorzystaj programowanie umysłu, aby uwolnić się od obcych wpływów i blokujących Cię przekonań. 

Takie metody wielopoziomowej, całościowej i szybkiej pracy z przekonaniami już istnieją oraz są dostępne dla każdego. Nie ma potrzeby męczyć się z kilkoma programami i miesiącami je przerabiać, skoro można podejść kompleksowo do tematu i ten pakiet uzdrowić w kilka godzin lub ewentualnie tygodni – jeśli masz w sobie opór, który wydłużyć może proces uzdrawiania. Jeśli interesują Cię metody, którymi pracuję, oraz czujesz pełną otwartość w sercu i gotowość do zmiany – skontaktuj się ze mną przez email  crystalarya@o2.pl lub na facebook.   

Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

Dostrzegasz wartość wiedzy publikowanej na blogu Crystal Arya? Wesprzyj rozwój strony: 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu
×
×

Koszyk