PLAN DUSZY I ŻYCIOWY CEL

Plan Duszy

Jaki jest cel tego życia? Po co ja właściwie żyję? Po co to wszystko? Dlaczego pewne rzeczy przychodzą mi z łatwością, a inne zupełnie nie wychodzą? Dlaczego wciąż czuję, że to nie jest „to”? 

Każdy, kto nie ma kontaktu z Duszą, czasem zadaje sobie takie pytania, doświadcza bólu istnienia i poczucia braku sensu życia. Można rozchwiać te wątpliwości i poznać szczegóły planu swojego istnienia na Ziemi, uświadamiając sobie po co Dusza stworzyła taką kreację jak Ty. Jest to pierwszy krok do tego, by odzyskać orientację w swoim życiu, łączność z własną Duszą, lepiej zrozumieć jej aspiracje, potrzeby i uwarunkowania oraz wesprzeć Duszę w samorealizacji dla Najwyższego Dobra. Na poziomie Duszy też mogą istnieć obciążenia, które odzwierciedlają się w kolejnych kreacjach, aż zostaną uzdrowione. Jedną z ról kreacji jest je sobie uświadomić i przepracować.   

Metoda „Plan Duszy” opracowana przez Blue Mardsen’a śpieszy z pomocą i w bardzo trafny sposób identyfikuje: Przeznaczenie Duszy, Cele Ziemskie, Cele Duchowe, Talenty Ziemskie, Talenty Duchowe, Wyzwania Ziemskie, Wyzwania Duchowe oraz Przekaz od Twojej Duszy w formie skutecznych afirmacji. Ich układ w heksagramie daje kluczowy zarys atrybutów (rozumianych jako silne i słabe strony) energii w Planie. Dobre wykorzystanie talentów pomoże w przepracowaniu aspektów dotyczących wyzwań i wesprze w dotarciu do pozytywnych atrybutów celów. Gdy posiadamy w portrecie te same talenty i wyzwania, można powiedzieć, że jesteśmy lepiej wyposażeni do pracy z celami. Realizacja Przeznaczenia Duszy to z jednej strony umiejętność przepracowania wyzwań, a z drugiej zdolność do pełnego wykorzystania talentów. Nic tu nie jest przypadkowe, ani oderwane od siebie. Istotne jest, aby wiedzieć co wziąć pod uwagę obliczając Plan Duszy i zinterpretować jego elementy w kontekście zdrowych i zrównoważonych wzorców istnienia. Cały Plan Duszy w bardzo klarowny sposób pokazuje wtedy kierunek, obszar i sposób działania tak, aby odnaleźć równowagę pomiędzy realizacją celów a uzdrawianiem obciążeń, dzięki czemu wspieramy Duszę w tej kreacji i możemy odczuwać Radość oraz entuzjazm z powodu swej Obecności na Ziemi, pożytkując ją dla Najwyższego Dobra. 

To nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z własną Duszą i nie powinno być wykorzystywane jako proteza relacji z Duszą. Można powiedzieć, że Plan Duszy zmienia naszą perspektywę i otwiera nas na głębsze lekcje Światła i Miłości, które są nam pisane. Przybliża ścieżkę edukacyjną, którą Dusza zaplanowała sobie, tworząc taką kreację jak my w tym wcieleniu, i nakierowuje na zdrową pracę ze sobą.   

Dodatkowo metoda ta zawiera tzw. symbole Aplera, które działają na poziomie komórkowym. To system 22 znaków graficznych zaprojektowanych tak, aby komunikować się bezpośrednio na poziomie nieświadomego umysłu i tym sposobem docierać do intuicji. Podobnie jak święta geometria, symbole te działają niezależnie od tego, czy w nie wierzymy.

Już samo uświadomienie sobie tych kluczowych elementów powoduje zmianę w człowieku. Przychodzi zrozumienie, a wraz z nim ulga i akceptacja tego, co jest. Cel życia rozjaśnia się, przychodzi uzdrowienie i poprawa samopoczucia. Nagle wszystkie te wydarzenia, które wcześniej postrzegaliśmy jako swoje osobiste porażki, trudności i zmagania zostają wyjaśnione i objawione w swym pierwotnym, najgłębszym kontekście, a całość naszych doświadczeń nabiera głębokiego sensu, jak również nasz stosunek do życia może zostać przetransformowany tak, abyśmy otworzyli się na proces uzdrawiania sposobu reagowania i dotarli do punktu neutralnego stosunku. Dzięki temu przestajemy reagować z poziomu tożsamośfi pokrzywdzonej ofiary, pielęgnować ból, poczucie bezsensu lub wrogości, a w ich miejsce pojawia się inspiracja, otucha i zdrowa motywacja do działania. Wiadomo także, w jakim kierunku podjąć kroki, aby zacząć realizować życiowe cele w zgodzie z Duszą radośnie i przyjemnie.

Znajomość swoich życiowych talentów i wyzwań pomaga wejść na ścieżkę realizacji życiowego celu, jakim ogólnie jest ekspresja w biegunie Światła, doświadczanie siebie w ludzkiej formie. Praca w kierunku wyrażania pozytywnych atrybutów – talentów duchowych i ziemskich pomaga nam osiągnąć równowagę pomiędzy aspektami duchowymi i cielesnymi. Dodatkowo, uczymy się lepiej rozumieć siebie jako kreację Duszy, która przyszła uczyć się konkretnych lekcji. 

Zamów swój Plan Duszy

Zamów swój rozkład Dusza-Kreacja

Zamów swoją Charakterystykę Potencjału Energetycznego

Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

Dostrzegasz wartość wiedzy publikowanej na blogu Crystal Arya? Wesprzyj rozwój strony: [wpedon id=344

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu
×
×

Koszyk