Kuracja oczyszczająca stawy i kości


Kuracja z naparu liścia laurowego oczyszczająca stawy i kości. 

Gdy zaczynamy mieć problemy ze stawami, to sygnał od ciała, że trudno nam iść do przodu, zazwyczaj z powodu tego, że tłumimy i odsuwamy od siebie bolesne sprawy z przeszłości, wobec których brak nam akceptacji i elastyczności. Może pojawiać się upór, gniew, złość, irytacja, niechęć, skłonność do krytykowania i obwiniania, duma i poczucie stagnacji. Wówczas przybieramy zbyt sztywną postawę i nie chcemy ugiąć się przed kimś/czymś, w sensie wybaczenia i odpuszczenia.

Wybaczenie i odpuszczenie wcale nie oznacza przegranej czy tolerancji dla czegoś, co Ci nie odpowiada. Wybaczasz i odpuszczasz po to, aby być wolnym od negatywnych emocji i schematów myślowych, które utrzymują Cię w martwym punkcie.

Na ile masz skłonność do pielęgnowania ograniczających Cię przekonań? Co sprawia, że trudno iść Ci do przodu swobodnie, lekko i przyjemnie – bez poczucia stagnacji i pretensji? Na ile jest w Tobie skłonność do rozdrapywania ran z przeszłości? Czego potrzeba Tobie, aby móc przestać krytykować, osądzać, porównywać i kontrolować? Na ile pozwalasz sobie, aby Twoja życiowa postawa była zawsze życzliwa i elastyczna?

Dolegliwości stawów, kości i kręgosłupa mówią o tendencji do przyjmowania zbyt sztywnej postawy życiowej, niezmienności sądów, niechęci by ugiąć się, odpuścić, zrobić coś inaczej, zmienić swoje przekonania na pewne tematy. To brak elastyczności, który generuje nacisk, aby wszystko było „po mojej myśli” i złość, gdy tak się nie dzieje. Problemy ze stawami sygnalizują upór, skłonność do narzucania swojej woli. Nagromadzone toksyny tłumieniu i odsuwaniu od siebie bolesnych spraw z przeszłości, zawłaszcza poczucia winy, niechęci i złości. To trwanie w przekonaniach, że nie ma się wystarczająco dużo pieniędzy, miłości, szczęścia, radości, możliwości, itd. To poczucie stagnacji.

Podstawą skutecznego oczyszczania stawów jest przede wszystkim przepracowanie blokujących przekonań po to, aby przestać obciążać stawy w przyszłości. 

Dodatkowo, zalecana jest kuracja z liścia laurowego. PODCZAS KURACJI NALEŻY BEZWZGLĘDNIE WYŁĄCZYĆ Z DIETY BIAŁKO ZWIERZĘCE – mięso, ryby, nabiał oraz produkty przetworzone, które mogą je zawierać.  Właściwa będzie dieta warzywno-owocowa. 

Wsyp ok. 7-10 g. liścia laurowego (jedno opakowanie) do miski i zalej wrzątkiem ok 1l. Przykryj napar i zostaw na noc. Zaparzaj w ten sam sposób codziennie przez 7 dni. W ciągu dnia pij małymi łyczkami tak, aby przez cały dzień wypić przynajmniej z 2-3 szklanki 300ml. Nie należy pić całości na raz.  Napar należy przechowywać w szkle. Nie jest wskazane przelewanie naparu do termosów lub termicznych kubków metalowych lub plastikowych, ponieważ metal i plastik znacznie zubażają wartość energetyczną, a zatem i odżywczą. 

Kurację możesz powtórzyć nie częściej niż co 3 miesiące. 

Katarzyna