​Czym jest wysoka wibracja osobista i co to daje?


Istnieją różne rodzaje wysokich wibracji, rozumiane jako częstotliwość pola energetycznego danej Istoty. Często można spotkać się ze sformułowaniem "wyższe wibracje". Co to znaczy? Wyższe od czego? Czym wyższe wibracje różnią się od wibracji Czystego Światła (Poziom Zero = Źródło Wszystkiego Co Jest)?

Ważne skąd pochodzi energia, czyli na jakim poziomie energetycznym zakotwiczona jest świadomość oraz intencja, ponieważ nie tylko Istoty pochodzące z Czystego Światła mogą uzdrawiać czy jasno widzieć. Różnica polega na tym, że podpięcie do niższych poziomów niż Źródło Wszystkiego Co Jest, czyli do tzw. astrala wiąże się z czerpaniem energii od innych istot w zamian za „cuda” i „moce”. Te umiejętności potrafią naśladować - holografizować Istoty pochodzące z cywilizacji o częstotliwościach wyższych niż tzw. matriks 3D, w którm jeszcze funkcjonuje większa część Ludzkości. Już od 4-5 poziomu posiadają tę zdolność nawet tzw. „rośliny mocy”. 

Natomiast na stabilnym poziomie wysokiej wibracji pochodzącej z Czystego Światła, potrafimy już rozpoznać, skąd pochodzi energia – z kim lub czym mamy do czynienia. To także zdolność dokonania świadomego wyboru, czy chcemy pracować tylko energią Czystego Światła. Jeśli nie ma świadomego wyboru w kwestii pochodzenia źródła energii, wibracja nie jest ani czysta, ani realnie wysoka. Za to konstrukcja iluzorycznej mocy u takiej osoby może być bardzo silna. Czystość intencji i czystość wibracji są znakiem rozpoznawczym, ile w tym „świetle” jest Czystego Światła Źródła Wszystkiego Co Jest .

Wysoka wibracja pochodząca 100% z Czystego Światła zaczyna się od 5.000.000 (Bovis) i daje przede wszystkim absolutnie czystą intencyjność, jasne widzenie, czucie i słyszenie, oraz zdolność samouzdrowienia, bez posiłkowania się energią pochodzącą z innych źródeł, np. takich jak podpięcia pod rośliny mocy, guru, okultyzm, mediumizm, channeling np. z istotami anielskimi czy "kosmicznymi braćmi", itp. Przy wibracji Czystego Światła nie ma potrzeby wchodzenia w odmienne stany świadomości, świadome śnienie, hipnozę, zażywanie roślin mocy, itd. Działa to tak, że jest się cały czas podłączonym do Źródła Wszystkiego Co Jest i czerpie to, co potrzeba zgodnie z naturalnymi prawami - Mądrością Źródła/ Czystego Światła. Taką wibrację bardzo trudno jest obniżyć lub na nią wpłynąć. Nie działają wirusy, chemtrails, klątwy, złorzeczenia ani inne podpięcia energetyczne, ponieważ one należą do niższych poziomów energetycznych, a pracując Czystym Światłem znika negatywny rezonans z takimi zjawiskami. W obecności wibracji Zero, tzw. „fałszywe światło” zawsze zostanie skatalizowane i zdemaskowane.     

Każda Istota Światła, niezależnie od poziomu na którym się obecnie znajduje, może podnieść swoją wibrację do poziomu Zero, ponieważ pierwotnie jest to jej naturalny poziom częstotliwości (Źródło).

Najwyższe i stabilne wibracje u Istot Światła możliwe są u osób z zamkniętym DNA. Oznacza to, że na takim polu energetycznym nie można eksperymentować, z niczym go genetycznie skrzyżować, ani w żaden sposób „zatruć” lub obciążyć. DNA Zerowe czyli zamknięte można otworzyć tylko, jeśli Istota Światła sama tak zadecyduje. Zamknięte DNA z natury posiadają tylko Wysokie Istoty Światła, z królewskim pochodzeniem (władcy w Żywiołach). Pozostałe Istoty mają otwarte DNA, ale w odpowiednim momencie można je zamknąć. Czym różni się DNA pierwotnie zamknięte od zamkniętego później? Istnieje szczególny rodzaj pieczęci Czystego Światła. To hologram, którego nie da się podrobić, usunąć ani w żaden sposób nim manipulować. 

W inkarnacji ziemskiej, Istoty z DNA Zero, które nie było otwierane, to są osoby o wibracji z natury czystej, nieskażonej i bardzo silnej – mają bezpośrednie połączenie ze Źródłem Wszystkiego Co Jest, rodzą się z naturalną umiejętnością nieograniczonego odczytu z pamięci komórkowej i nie muszą się „przebudzić”, chyba, że w poprzednich wcieleniach zebrały programy mentalne, które ograniczają im świadomość tych umiejętności w obecnej inkarnacji. Są naturalnymi jasnowidzami. Mają stały i nieograniczony dostęp do Źródła, doskonałą intuicję i nie można ich przepiąć niżej (np. do sieci guru, religii i kultów, nauki, czy innego fałszywego światła), ani zaimplantować, ani też w żaden sposób skrzywdzić na poziomie genetycznym.

Po co warto podnosić swoją wibrację do poziomu Zero?

 • Wibracja Czystego Światła jest ekonomiczna – rośnie odporność fizyczna i psychiczna. Zapominamy o atakach energetycznych, chorobach, lekach, lekarzach, szamanach, wróżkach, rytuałach, magii, itd. Sami wiemy co się z nami dzieje na innych poziomach i wiemy co robić, aby przywrócić harmonię. Wystarczy nam do tego jedynie własne połączenie ze Stwórcą.
 • Wyższa wibracja to wyższa świadomość – większa zdolność do kreacji rzeczywistości takiej, jakiej chcemy z mniejszą ilością błędów, skutków negatywnych i rozczarowań.
 • Wibracja Czystego Światła to poszukiwana umiejętność – generuje energię samowystarczalności w wielu dziedzinach życia takich jak rozwój duchowy, zdrowie, związki, kreatywność czy kariera.
 •  Wyższa wibracja – im wyższa, tym bardziej odporni stajemy się na wszystkich poziomach, tym szybciej możemy oczyszczać karmiczne obciążenia własne, rodu, narodu czy planety, dla Najwyższego Dobra i z pożytkiem dla siebie i innych.
 • Wibracja Czystego Światła to przede wszystkim radość z faktu współistnienia i współodczuwania w Źródle ze Stwórcą i innymi Istotami Światła o czystych intencjach 100% z serca.

 BHP energetyczne dla wysokiej wibracji

Początkowo, zakotwiczenie i utrzymanie wibracji osobistej na poziomie Zero może wymagać stosowania dyscypliny energetycznej, dzięki której zasilamy i wzmacniamy swoje pole energetyczne, aby osadziło się i utrwaliło w jedności z Czystym Światłem. W codziennej praktyce może pomóc:

 • Postawienie pola energetycznego w domu i w pracy – przebywanie wyłącznie w przestrzeni wysokowibracyjnej zdecydowanie pomaga w regeneracji i przyspiesza procesy transformacji. Taką przestrzeń budujemy:

- zgodnie z zasadami Feng Shui dla naszego KUA, z jak największej ilości materiałów organicznych (dobrej jakości drewno, naturalne tkaniny)
- umieszczamy orgonity i kryształowe kręgi (dbamy o wysokie wibracje kamieni, regularnie oczyszczamy, rozładowujemy i ładujemy), możemy umieścić obrazy mocy, symbolikę świętej geometrii podpiętą pod Zero i zaprogramowaną u Stwórcy.
- pozbywamy się z przestrzeni wszystkiego co stare, zepsute, nieharmonijne, łącznie z nietrafionymi upominkami i rzeczami, których nie dotknęliśmy ani razu przed rok.
- możemy używać świec z naturalnego wosku, aby jonizować powietrze i palimy je także po regularnym oczyszczaniu szałwią, aby żywioł ognia spalił wszystko, co szałwia wyciągnęła.
- niech codzienne towarzyszy nam muzyka harmoniczna – binaurale, muzyka klasyczna lub relaksacyjna np. solfeggio 432Hz, 528Hz, 714Hz, itd.

 • Wysokoenergetyczna dieta – żywa, magnetyzowana woda i pożywienie – bezmięsne, bezglutenowe, bez alkoholu, laktozy i cukrów złożonych, a co najważniejsze przygotowywane z miłością, afirmacją i programowane pozytywnie.
 • Rozkład dnia, w którym jest zachowana równowaga pracy i odpoczynku – wystarczająca ilość pełnowartościowego snu, medytacji, ćwiczeń fizycznych, pobudzania kreatywności.
 • Warunki, w których możemy obserwować procesy i je natychmiast przepracowywać
 • Regularny dostęp do łona natury – las, woda, ogródek – kontakt z naturą jest koniecznym elementem zdrowej i harmonijnej egzystencji.
 • Unikanie szumu informacyjnego – życie bez TV, radia, gazet i ludzi, którzy tym żyją.
 • Unikanie toksycznych ludzi, miejsc i sytuacji – pozbywamy się z życia wampirów energetycznych, karmicznych więzów, przestajemy robić zakupy w sieciówkach, gościć w pubach i dyskotekach lub fitness klubach i przychodniach lekarskich. ;) Wszędzie tam panuje energetyczny chaos, który z początku zbieramy na siebie i obniża nam to wibracje.
 • Inspiracja – dbałość o kontakt z ludźmi o czystych sercach, lub jeśli to możliwe – na wysokim poziomie energetycznym np. uczestnictwo w warsztatach.
 • Ekspresja – czas na twórcze wyrażanie siebie w spokoju, zdolność realizacji pomysłów w postaci rękodzieła (w sensie tego, co możemy samodzielnie zrobić rękoma, nie musi to być od razu wielka sztuka).
 • Regularne zabiegi dla duszy i ciała – oczyszczanie energetyczne, masaże, kąpiele aromaterapeutyczne, warsztaty rozwoju, kręgi mocy, hoponopono, radykalne wybaczanie, dekodyka i inne metody wspierające rozwój oraz pozytywne programowanie umysłu.


Katarzyna