ARYA AMONIT pocztówka

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Energetyczna pocztówka 15 x 15 cm na eleganckim papierze perłowym.

Energia, której szukasz, poszukuje Ciebie! 
Ten energetyczny obraz być może czeka właśnie na Twoją decyzję. Wpuść do swojego wnętrza i Domu wprowadzić dobry nastrój i wysokie wibracje miłości.

ARYA AMONIT to medytacja z energią osadzania i urzeczywistniania boskiego porządku wszechświata w ziemskiej rzeczywistości. Wspiera siłą żywiołu ognia: To "chcieć i działać", unicestwienie starego i początek nowego. Wspiera pamięć komórkową oraz to, co "w głębinach" podświadomości.To odwaga, pasja i namiętność, przygoda, oraz płodność i kreatywność.

"Pozwalam, aby moja pamięć komórkowa całkowicie się odblokowała. W naturalny i przyjemny sposób planuję, działam i realizuję marzenia. Dążenie do celu traktuję jak fascynującą przygodę i zachowuję pełen optymizm oraz wiarę w to, że wszystko jest doskonale zsynchronizowane w czasie i przestrzeni dla Najwyższego Dobra mego, wszystkich Istot Światła i całego wszechświata".


Możliwość zamówienia wzorów w formie poduszki, solidnej torby, kosmetyczki, obrazu na płótnie lub zeszytu na spirali. Info na priv.Udostępnij