Granat + runa Berkano

Czas dostawy: 7 dni
98.00 zł

Energetyczna bransoletka z granatem, runą Berkano, kamieniem słonecznym i kwarcem różowym wspierająca uzdrawianie oziębłości, poczucia bezsensu, zrezygnowania, deficytu życiowej energii i ikry. Wspomaga harmonizację czakry sakralnej i serca . Oczyszczona, zregenerowana, napełniona energią czystego światła o najwyższej wibracji. ❤

Granat  wspiera proces powrotu do umiejętności pomnażania szczęścia, zmiany przez uczucie. Reprezentuje gorejące serce,
zakochanie, narzeczeństwo, ukryte uczucie, romans, flirt. Wspiera, aby móc zakochać się w swoim życiu i obdarzyć je oraz siebie uwagą jak ukochaną osobę.  

Runa Berkano symbolizuje płodność i obfitość, reprezentuje archetyp bogini ogniska domowego, dostatku i pomyślności w życiu, jak również kreację i macierzyństwo. Niesie ze sobą energię nowego życia i obietnicę nowych początków, wspiera zatem procesy oczyszczania, odnowy i regeneracji.  

Kamień słoneczny wspiera łączność ze Źródłem Mądrości, pełnią bogactwa duchowego i materialnego. Otwiera na sukces, śmiałość i radość. Wspiera poczucie własnej wartości, napełnia energią do działania. Wspomaga swobodne poddanie się naturalnym procesom życia.

Kwarc różowy otwiera Serce, uwrażliwia, łączy się z delikatnością, czułością, łagodnością w obejściu. Wspiera świeże spojrzenie i ukończenie pewnego etapu tworzenia. 

Doskonały upominek szczególnie dla osób spod znaku Byka i Wodnika, a także dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją stabilność, wiarę w siebie, opanowanie i swobodę wyrażania emocji. Udrażnia przepływ energii pomiędzy energią serca i aktywności w świecie materialnym.

Rodzaj produktu: bransoletka

Wymiary bransoletki: ok. 16,0 x 1,0 cm

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2018

Udostępnij