AEGISHJALMUR wisiorek

Czas dostawy: 7 dni
150.00 zł

Autorski medalion na bazie w odcieniu starego srebra ze szklanym kaboszonem, ozdobionym motywem AEGISHJALMUR, nazywanym Tarczą Algizową z Kwiatem Życia w tle. Wspomaga ochronę przy wymianie energetycznej i w komunikacji. Korzystnie wpływa na swobodę komunikowania się bez lęków - szczerą, łagodną i asertywną. Wspiera zrozumienie, akceptację, tolerancję i dyplomację. Pomaga szczerze wyrażać Prawdę prosto z serca, 

Tarcza Algizowa to starożytny potężny symbol ochronny odbijający negatywne wpływy fizyczne i duchowe. Uważany za jeden z najsilniejszych znaków ochronnych. Chętnie wybierany przez osoby zawodowo pracujące z energią. Geometryczny symbol równowagi yin yang doskonale balansuje energie fizyczne i duchowe. 

Kwiat życia to jeden z podstawowych wzorów świętej geometrii. Ma działanie uzdrawiające i harmonizujące żywe komórki. Mówi się o tym wzorze, że zawiera proporcje każdego aspektu i formy życia, a więc jest obrazem doskonałym. Doskonała energia kojąca serce i wspierająca harmonizację czakry korony, równoważy aspekt obdarzania siebie czułością, zrozumieniem i łagodnością. Przypomina, aby patrzeć na siebie obiektywnie, oczyma Stwórcy pełnymi bezwarunkowej miłości i całkowitej akceptacji. 

Produkt wykonany ręcznie, nie odporny na wodę.

Ozdobiony kwarcem różowym, turkusami i koralikami z czeskiego szkła. Doskonała energia wspierająca czakrę serca i gardła, wspomagając równowagę duchowości i fizyczności. 

Rodzaj produktu: wisiorek + wstążka (ok 90cm.)

Wymiary kaboszona: ok. 3,0 x 3,0 cm 


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione
© Crystal Arya 2017